SlevaDne slevy akceSlevaDne

SlevaDne - aktuální slevy

Rozcestník
 • O portále SlevaDne
 • Užijte si wellness pobyt, adrenalinový zážitek nebo masáže za skvělé ceny díky portálu SlevaDne
 • Jak uplatnit slevu na SlevaDne
 • Jak reklamovat zboží na SlevaDne
 • Hodnocení e-shopu SlevaDne,Všechny slevy na SlevaDne

O portále SlevaDne

Máte rádi zážitky a neradi se v životě nudíte? A potěší vás, když můžete za nezapomenutelný zážitek ušetřit? Pak jste zde na správném místě, protože portál SlevaDne je tady přímo pro vás. Patří totiž mezi největší slevové portály v České republice, který má mnoho spokojených zákazníků. Ti na něm nakupují pravidelně a velice často. Na SlevaDne můžete nakupovat zážitky z kategorií, jako jsou cestování, jídlo, zdraví, krása, wellness, zážitky pro děti nebo venkovní aktivity. Dále zde seženete adrenalinové zážitky, jízdy autem nebo různé služby a procedury. Pokud hledáte originální a neotřelý dárek pro vašeho blízkého, tak s portálem SlevaDne opravdu nešlápnete vedle. Obdarovanému můžete koupit pobyt nebo službu na míru a pokud si nejste jistí, tak sáhněte po dárkovém poukazu. Při nákupu z pohodlí domova využijte SlevaDne slevové kupóny a SlevaDne slevové kódy, díky kterým hodně ušetříte a vaše peněženka se bude radovat.

Užijte si wellness pobyt, adrenalinový zážitek nebo masáže za skvělé ceny díky portálu SlevaDne

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na portále SlevaDne.cz kde jsou kategorie roztříděny následovně na:

 • Všechny nabídka
 • Cestování
 • Jídlo a pití
 • Zdraví, wellness, krása
 • Zážitky
 • Zboží a služby
 • KuponPlus
 • Dárky
 • Benefity

Z nabídky si můžete konkrétně vybírat třeba tyto pobyty:

 • Výhodné pobyty v Praze
 • Dovolená se slevou
 • Rodinné pobyty
 • Wellness pobyty
 • Pobyty pro dva
 • Víkendové pobyty
 • Last minuty pobyty
 • Lyžařské pobyty

Nabídka na portále SlevaDne je opravdu velice široká a vybere si zde každá. Ať už chcete někam jet jako jednotlivec, pár nebo rodina, tak to není vůbec problém. Na portále SlevaDne najdete pobyty pro všechny v každém věku. Záleží už jen na vás, jestli preferujete relax pobyt, u kterého si odpočinete nebo spíše aktivní pohyb, kde si užijete spoustu zážitků. Nabízené pobyty jsou v Česku, ale i zahraničí. Můžete navštívit například Maďarsko, Slovensko, Polsko nebo Rakousko. Velice oblíbené jsou wellness a lázeňské pobyty, které na SlevaDne můžete koupit daleko levněji. A pokud nehledáte zrovna pobyt, tak si můžete koupit poukaz do kadeřnictví, na manikúru, sauny nebo masáže za zvýhodněné ceny. Pokud hledáte originální dárek, ze kterého bude mít obdarovaný radost, tak mu kupte pobyt nebo poukaz na míru. A jestli si nejste jistí, tak můžete zakoupit rovnou dárkový poukaz.

alt

Jak uplatnit slevu na SlevaDne

Díky skvělým SlevaDne slevovým kupónům můžete koupit různé pobyty, zážitky, služby i zboží za exkluzivní ceny. Stačí slevové akce Sleva Dnes bedlivě sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte SlevaDne.cz nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Máte promo kód?“ následně kliknete znovu na tlačítko „Uplatnit“ a sleva vám bude v dalším kroku odečtena. Po zaplacení vám na e-mail přijde voucher s dalšími instrukcemi k jeho uplatnění. Díky slevám tak můžete nakupovat třeba wellness pobyty, rodinné pobyty, vinařské pobyty, adrenalinové zážitky, zážitky pro děti nebo masáže, poukázky do kadeřnictví a mnoho dalšího. Nakupujte chytře se slevou ještě dnes.

alt

Jak reklamovat zboží na SlevaDne

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne doručení kupónu na váš e-mail, pokud nebyl použit k rezervaci nebo jinak využit. Pokud chcete odstoupit od smlouvy, tak je třeba napsat na e-mail portálu SlevaDne a o této skutečnosti je informovat. Do e-mailu nezapomeňte napsat své kontaktní údaje a přesný kupón, od kterého chcete odstoupit. Následně vám budou vráceny peníze zpět na váš účet. Klient je také oprávněn vyměnit daný kupón za kredit, a to bez uvedení důvodu do 15 dnů od jeho doručení na e-mail prostřednictvím zákaznického konta. Kredity můžete využít k nákupu jiného kupónu. Opět platí pravidlo, že je to možné, pokud není kupón využit nebo rezervován. Všechny potřebné informace najdete ve všeobecných obchodních podmínkách. Využít můžete také Slevadne reklamaci. O vadě informujte portál na jeho e-mailu nebo vyplněním reklamačního online formuláře. Zprostředkovatel je povinen reklamaci vyřídit nejpozději do 30 dnů od jeho uplatnění a jejím výsledku budete informováni.

alt

Hodnocení e-shopu SlevaDne

Se slevovým portálem SlevaDne je spokojeno velké množství zákazníků, kteří zde nakupují pravidelně a opakovaně. Lidem se líbí velká nabídka různých pobytů pro všechny. Chválí si, že na portále najdou wellness pobyty, pobyty pro rodiny i páry nebo aktivní pobyty. Líbí se jim také to, že si mohou zakoupit různé služby, zboží i zážitky. Kladné recenze patří možnosti zakoupení dárkového poukazu, který se hodí jako skvělý dárek nebo různým tipům na dárky. SlevaDne recenze jsou opravdu pozitivní. Zákazníci si chválí také bezproblémovou komunikaci se zákaznickou podporou, časté slevové akce, a hlavně bezkonkurenční ceny, které nikde jinde nenajdou. V neposlední si chválí, že mohou využít firemní benefity od svého zaměstnavatele.

Všechny slevy na SlevaDne

Pokud milujete slevy a udělá vám radost každá ušetřená koruna, tak e-shop SlevaDne.cz je místo přesně pro vás. Protože tento portál často nabízí zákazníkům exkluzivní slevy a Sleva Dne slevové kódy a Sleva Dne slevové kupóny. Slevy se týkají třeba vybraných zájezdů, konkrétních kategorií nebo určitých služeb a produktů. Portál SlevaDne nabízí i dodatečné slevy a mnoho dalšího. Díky exkluzivním slevám můžete nakupovat slevové pobyty, zážitky, služby, produkty i dárkové poukazy za zvýhodněné ceny. Vybírejte z široké nabídky zážitků a zájezdů podle vašeho gusta. Uděláte tak nejen velkou radost sobě, ale i vaší peněžence.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny