Svět Karavanů slevy akceSvět Karavanů

Svět Karavanů - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Svět Karavanů
 • Svět Karavanu – místo pro všechny nadšené cestovatele, kteří rádi objevují nová místa
 • Kde najdete Svět Karavanů prodejny?,Adresa prodejny Svět Karavanů:
 • Jak uplatnit slevu na Svět Karavanů,Jak reklamovat zboží na Svět Karavanů
 • Hodnocení e-shopu Svět Karavanů,Všechny slevy na Svět Karavanů

O e-shopu Svět Karavanů

Jste milovníci karavanů a nebo rádi kempujete? Pak jste tady na správném místě, protože e-shop Svět Karavanů je přesně pro vás. Tento internetový obchod nabízí veškeré příslušenství, díly a doplňky do všech karavanů a na kempování. Nakoupíte zde různé doplňky do karavanů, kempingový nábytek, stany, grily, přenosné vařiče, chemická WC, outdoorové potřeby, lednice, klimatizace a také jídlo na cesty a různé hry, aby vám nic nechybělo. Camping a caravaning je poslední dobou čím dál víc v oblibě a není divu. Lidé mohou procestovat různá místa a nemusí řešit nocleh v přeplněném hotelu. Svět Karavanů skutečně potěší všechny příznivce cestování karavanem nebo kempování. Nabízí široký sortiment zboží, který si můžete vybrat v klidu vašeho domova a nebo se může stavit osobně na prodejnu, kde si můžete zboží v klidu prohlédnout. Při nákupu využijte Svět Karavanů slevový kupón a nebo Svět Karavanů slevový kód a chytře ušetřete. Se slevou budete mít radost nejen vy, ale i vaše peněženka.

Svět Karavanu – místo pro všechny nadšené cestovatele, kteří rádi objevují nová místa

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu Svetkaravanu.cz, kde jsou kategorie sortimentu rozděleny následovně na:

 • Doplňky a díly pro karavany
 • Stany a markýzy
 • Kempingový nábytek
 • Chemická WC
 • Outdoorové vybavení
 • Kuchyňské potřeby
 • Grily a přenosné vařiče
 • Domácí potřeby
 • Chlazení
 • TV a SAT
 • Hry, hračky, lehátka
 • Jídlo na cesty

Nabízený sortiment internetového obchodu Svět Karavanů je opravdu široký a rozmanitý. Jestli jste příznivci kempování a rádi cestujete karavanem, tak tento obchod je určený přímo pro vás. Koupíte zde nejen různé doplňky a díly pro bezproblémový chod karavan nebo jeho opravu. Dále různé stany a markýzy, nábytek, abyste měli kde sedět a jíst, různá WC nebo kuchyňské potřeby. Abyste neměli hlad, tak zde koupíte i různé vařiče a grily, na léto chlazení a klimatizace a na večer televizi nebo různé hry. Z karavanů si můžete jednoduše udělat obytný dům, kde budete mít veškeré zázemí. Navíc se nemusíte vázat na hotelové rezervace a jiné předražené ubytování. S karavanem ušetříte hromadu peněz za noclehy, a navíc vás nikdo neomezuje. E-shop Svět Karavanů je profíkem ve svém oboru a prodeji se věnuje již několik let. Nakupujte online z pohodlí vašeho domova a s exkluzivními slevovými kupóny Svět Karavanů a slevovými kódy Svět Karavanů chytře ušetřete.

alt

Kde najdete Svět Karavanů prodejny?

Jestli jste fanoušci karavanů a kempování, tak je e-shop Svět Karavanů pro vás ten pravý. Internetový obchod funguje online, kdy si můžete nechat zboží doručit až domů ke dveřím. Nicméně zboží si můžete také osobně vyzvednout na prodejně, která se nachází v Bavoryni. Na místě si můžete zboží pečlivě prohlédnout a nebo se poradit s odborným personálem ohledně výběru. Na prodejně je možné platit kartou.

Adresa prodejny Svět Karavanů:

BavoryněBURIMEX s.r.o., Bavoryně 221, 267 51 Bavoryně
alt

Jak uplatnit slevu na Svět Karavanů

Díky skvělým slevovým akcím Svetkaravanu.cz můžete nakoupit super karavanové vybavení a další zboží za exkluzivní ceny. Stačí slevové akce Svět Karavanů sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kupón jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný slevový kód vložíte do pole s označením „Slevový kód“, následně použijete tlačítko „Ověřit zadaný kód“ a sleva vám bude v dalším kroku odečtena. Slevy a slevové kupóny můžete využít k nákupu různých doplňků a dílů pro váš obytný vůz nebo veškeré vybavení, kde se vám do něj bude hodit. Nakupujte chytře se slevou.

Jak reklamovat zboží na Svět Karavanů

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Produkt musí být nepoužitý, nepoškozený a nesmí jevit žádné známky používání. Také by měl být výrobek v původním obalu. Zboží můžete vrátit osobně na prodejně, kam si s sebou přinesete kopii faktury a vše vyřešíte na místě. Nebo výrobek pečlivě zabalte, vyplňte formulář pro odstoupení od smlouvy a vše zašlete na adresu společnosti. Nezapomeňte přiložit kopii faktury. Po této lhůtě můžete do 24 měsíců koupené zboží v případě poškození nebo vady reklamovat, pokud není uvedeno jinak. Zboží můžete reklamovat osobně na prodejně. Na místě vše vyřešíte nebo vyplníte reklamační protokol. Nebo vadné zboží důkladně zabalte, vyplňte reklamační formulář a zašlete vše na adresu obchodu. V obou případech nezapomeňte na kopii faktury. Obchod má 30 dní na vyřízení reklamace a o jejím výsledku budete informováni.

alt

Hodnocení e-shopu Svět Karavanů

S internetovým obchodem Svět Karavanů je spokojené velké množství lidí, kteří se zde opakovaně vrací za účelem nákupu. Lidem se líbí bohatý sortiment různého vybavení a příslušenství ze světa karavanů a kempingu. Také jsou zákazníci, kteří nakoupili, spokojeni s rychlostí doručení a bezkonkurenčními cenami. Chválí si i kvalitu zboží, odborný servis a skvělou komunikaci se zákaznickou podporou. Kladně hodnocena je častá nabídka slevových akcí, které se neustále mění a neustále přibývající novinky. Zákazníci si chválí i možnost návštěvy kamenné pobočky, několik možností způsobů dopravy a platby. E-shop SvětKaravamů.cz má skvělé recenze, obchod je spolehlivý a bezpečný, takže se nákupu nemusíte obávat. Získal ocenění Ověřeno zákazníky, na základně hodnocení skutečnými zákazníky.

Všechny slevy na Svět Karavanů

Máte rádi slevy a udělá vám radost, když můžete ušetřit nebo výhodně nakoupit? Internetový obchod Světkaravanu.cz často nabízí zákazníkům mimořádné slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí. Jsou to například Svět Karavanů výprodeje, dále slevy na různé kategorie a doplňky, Svět Karavanů slevové kupóny nebo Svět Karavanů doprava zdarma. Oblíbenou akcí je také Svět Karavanů Black Friday, kdy můžete nakoupit karavanové a kempingové zboží a další příslušenství se super slevou! Díky těmto slevám vás třeba zaujme markýza na auto, kempingový stůl, lednice do karavanu nebo jiné příslušenství a vybavení pro váš karavan. Se slevami můžete výrazně ušetřit a nakoupit tak toho daleko víc.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny