Tradetex slevy akceTradetex

Tradetex - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Tradetex
 • Pořiďte si kvalitní pracovní oblečení a pracovní obuv na e-shopu Tradetex.cz
 • Kde najdete Tradetex prodejny? ,Seznam prodejen Tradetex
 • Jak uplatnit slevu na Tradetex,Jak reklamovat zboží na Tradetex
 • Hodnocení e-shopu Tradetex,Všechny slevy na Tradetex

O e-shopu Tradetex

Pokud hledáte pracovní oděvy a pracovní obuv různých velikostí, tak jste zde na správném místě. Internetový obchod Tradetex nabízí ve svém širokém sortimentu dámské a pánské pracovní oblečení, obuv i pracovní doplňky. V bohaté nabídce na e-shopu můžete vybírat zdravotnické oblečení, gastro oblečení, montérky, oblečení pro speciální profese, zimní oblečení a různou pracovní obuv do jakéhokoliv počasí. Najdete zde však i dětské oblečení, trička, zdravotnické kalhoty, bundy, čepice, ochranné pomůcky, čistící a úklidové prostředky, kancelářské potřeby nebo potřeby na úklid. V obchodě Tradetex tedy nakoupíte pracovní oděvy a různé příslušenství, které je v práci potřeba. Nakupujte z pohodlí vašeho domova a s exkluzivními slevovými kupóny Tradetex a slevovými kódy Tradetex chytře ušetřete.

Pořiďte si kvalitní pracovní oblečení a pracovní obuv na e-shopu Tradetex.cz

Kompletní nabídku zboží a veškerého sortimentu si můžete prohlédnout na e-shopu Tradetex.cz, kde jsou kategorie roztříděny následovně na:

 • Pracovní oděvy
 • Pracovní obuv
 • Oděvy pro práci/volný čas
 • Ochranné pomůcky – OPP
 • Drogerie, praní, úklid
 • Kancelářské potřeby

Přehledné kategorie na e-shopu vám pomohou vybrat přesně to, co sháníte nebo potřebujete. Pracovní oděvy Tradetex hlavně vydrží při práci o mnoho déle než běžné pracovní oblečení. Tradetex vyrábí vše z kvalitních a ověřených materiálů. Všechny materiály jsou navíc zdravotně nezávadné, certifikované a splňují podmínky Českých technických norem. Výrobky jsou také velice precizně ušité. Co se týče obuvi, ta je také certifikovaná a vyráběna českou značkou Peon. Obuv tak můžete nosit celý den na nohou, protože jsou velice pohodlná. Tyto všechny aspekty vám zaručuje dlouhou výdrž nejen oblečení a obuvi, ale i dalšího příslušenství. Oblečení a obuv zde najdete také v různých velikostech a pokud si nevíte rady nebo si nejste jistí, tak můžete využít profesionálního poradce. Nakupovat zde můžete zdravotnické, gastro nebo montérkové oděvy, dále reflexní pracovní vesty, zimní pracovní oděvy nebo speciální pracovní oblečení. Obuv koupíte třeba kotníkovou, zdravotní, zimní, do lesa nebo bezpečností. Mimo to v e-shopu koupíte i oblečení pro volný čas, pracovní rukavice, ochranu hlavy, zraku nebo sluchu, čistící prostředky, prostředky na praní nebo úklid, ale i kancelářský sortiment. Nakupujte online z pohodlí vašeho domova a s exkluzivními slevovými kupóny Tradetex a slevovými kódy Tradetex chytře ušetřete.

alt

Kde najdete Tradetex prodejny?

E-shop Tradetex funguje hlavně online, kdy můžete nakupovat z pohodlí vašeho domova, ale mimo to má v České republice také 2 kamenné prodejny. Na kamenných pobočkách si můžete zboží v klidu prohlédnout, nakoupit a nebo se můžete poradit ohledně výběru s odborným personálem.

Seznam prodejen Tradetex

PrahaDaliborova 161/26, 102 00 Praha 10 – Hostivař
OrlováU Centrumu 749, 735 14 Orlová – Lutyně
alt

Jak uplatnit slevu na Tradetex

Díky skvělým slevovým akcím můžete nakoupit kvalitní pracovní oděv, obuv i pracovní pomůcky za ty nejlepší ceny. Koupit si tak můžete oblečení různých velikostí a střihů z oblasti zdravotnictví, obchodu, gastronomie nebo jiných speciálních oblastí. Stačí slevové akce sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Využít slevový poukaz“ poté použijete pole „Nahrát“ a sleva vám bude následně odečtena. Slevy a slevové kupóny na Tradetex můžete využít k zakoupení bílých zdravotnických kalhot nebo lékařských kalhot.

Jak reklamovat zboží na Tradetex

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Zboží však musí být nové včetně visaček, nepoužité a důkladně zabalené. K balíčku přiložte vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy, který najdete na e-shopu a kopii faktury. Vše zašlete na adresu obchodu do Orlové. Po této lhůtě můžete do 24 měsíců koupené zboží, pokud není uvedeno jinak, v případě poškození nebo vady reklamovat. Podání reklamace je naprosto jednoduché. Vadné zboží pečlivě zabalte, přiložte vyplněný reklamační formulář Tradetex, kopii faktury a vše zašlete přepravní společností opět na adresu obchodu do Orlové. Reklamace bývá vyřízena do 30 dní a o jejím výsledku budete informováni.

alt

Hodnocení e-shopu Tradetex

S e-shopem Tradetex je spokojené velké množství lidí, kteří se zde opakovaně vrací za účelem nákupu. Nejčastěji jsou zákazníci, kteří nakoupili, spokojeni s rychlostí doručení, cenou, komunikací a kvalitou zboží. Zakoupené zboží bývá doručováno rychle, takže nemusíte na balíček dlouho čekat. Zákazníci oceňují časté výprodeje, slevové akce Tradetex nebo dopravu zdarma nad 1 100 Kč. Také se jim líbí odborné poradenství, výroba v ČR a snadná výměna velikosti.

Všechny slevy na Tradetex

Máte rádi slevy a udělá vám radost, když můžete ušetřit nebo výhodně nakoupit? E-shop Tradetex často nabízí zákazníkům mimořádné slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí. Jsou to například Tradetex výprodeje, dále slevy na různé kategorie a doplňky, Tradetex slevové kupóny nebo Tradetex doprava zdarma. Oblíbenou akcí je také Tradetex Black Friday, kdy můžete nakoupit pracovní oděvy a obuv za opravdu super ceny! Díky těmto slevám si můžete pořídit třeba montérkové oděvy, gastro oděvy, pracovní rukavice, drogerii nebo zdravotní pracovní obuv. Každá sleva se počítá.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny