• Účty
 • Kde nakupovat
 • Slevy
 • Pro e-shopy
 • Přihlásit se
  Vyzkoušet Skip Pay zdarma
Aktuální slevyTravelking ZaslatWellness pobyty pro dva v all inclusive, nebo privátní wellness v chatě na kraji lesa, vše na dosah ruky s TravelkingKde najdete Travelking pobočky?Jak uplatnit slevu na e-shopu Travelking.cz?Reklamace dovolených s Travelking, jak na to?Co o Travelking říkají zákazníci?Všechny slevy hezky pohromadě

Travelking - aktuální slevy

Travelking Zaslat

Kdo by neměl rád pár dní volna a zasloužený odpočinek. Nějaký příjemný pobyt pro dva, případně privátní wellness, nebo zahraniční termální lázně. Odpočinek je důležitý a když je kvalitní, je i dosti účinný. Proto je potřeba zvolit si tak klidně zorganizovanou dovolenou, že jediné, co Vás bude trápit bude počet dipů k obědovému menu all inclusive. E-shop travelking nabízí nabídky zájezdů a dovolených ve vybraných destinacích převážně střední a jižní evropy. Najdete zde jak velké zájezdy a dovolené, tak i pobyty na chatě, nebo jiné menší zájezdy.

Wellness pobyty pro dva v all inclusive, nebo privátní wellness v chatě na kraji lesa, vše na dosah ruky s Travelking

Nechte se unášet na vlnách výběru zájezdů a dovolených, které pro Vás prověřili sami členové týmu Travelking:
 • Pobyty
 • Česko
 • Slovensko
 • Maďarsko
 • Polsko
 • Další země
 • Chalupy
Termální lázně v Maďarsku, pobyty pro dva v Rakouských alpách, nebo klasická dovolená v Česku. Vše na jednom portále v podobě ověřených zájezdů. Nízké ceny a vysoká kvalita, stačí si vybrat.

Kde najdete Travelking pobočky?

Portál Travelking je čistokrevný E-shop a nemá žádnou kamennou pobočku.

Jak uplatnit slevu na e-shopu Travelking.cz?

Dovolenou nejsou nejlevnější záležitosti, ale pokud tomu půjdeme naproti, dostanete se i k zajímavým slevám. Jednou z nejjednodušších možností slevy je uplatnění slevového kupónu se slevovým kódem. Stačí jen zadat tento kód do speciální kolonky pro slevový kód při dokončování objednávky a celý nákup se automaticky poníží o danou slevu. Další možností je registrace do Travelking family klubu, kde se nejen dostanete k prémiovým zájezdům, ale také k novinkám z první ruky, zajímavých dárků a odměnám za nasbírané body, které obdržíte při každém využití Travelking e-shopu.

Reklamace dovolených s Travelking, jak na to?

V případě, že bude cokoli v nepořádku se službami Travelking, je potřeba kontaktovat tým společnosti na mailu, ze kterého Vám potvrdili Vaši objednávku. Druhá možnost je kontaktovat je v případě nutnosti i na čísle +420 538 880 980, nebo na mailu info@travelking.cz

Co o Travelking říkají zákazníci?

Velká spokojenost panuje i na dvoře Travelking portálu. Více než 90 % zákazníků je se službou velmi spokojeno a přeje si transakci zopakovat. Velká spokojenost je s kvalitou pobytu, komunikací Travelking portálu a přehledností informací k jednotlivým pobytům.

Všechny slevy hezky pohromadě

Slev není nikdy dost, kromě akčních slevových kupónů se slevovými kódy se u Travelking dostanete také ke slevám díky Travelking Family klubu, kde se můžete zaregistrovat na stránkách Travelking.cz.

Slevy ve stejné kategorii