Travelking slevy akceTravelking

Travelking - aktuální slevy

Rozcestník
 • Travelking Zaslat
 • Wellness pobyty pro dva v all inclusive, nebo privátní wellness v chatě na kraji lesa, vše na dosah ruky s Travelking
 • Kde najdete Travelking pobočky?
 • Jak uplatnit slevu na e-shopu Travelking.cz?,Reklamace dovolených s Travelking, jak na to?
 • Co o Travelking říkají zákazníci?,Všechny slevy hezky pohromadě

Travelking Zaslat

Kdo by neměl rád pár dní volna a zasloužený odpočinek. Nějaký příjemný pobyt pro dva, případně privátní wellness, nebo zahraniční termální lázně. Odpočinek je důležitý a když je kvalitní, je i dosti účinný. Proto je potřeba zvolit si tak klidně zorganizovanou dovolenou, že jediné, co Vás bude trápit bude počet dipů k obědovému menu all inclusive. E-shop travelking nabízí nabídky zájezdů a dovolených ve vybraných destinacích převážně střední a jižní evropy. Najdete zde jak velké zájezdy a dovolené, tak i pobyty na chatě, nebo jiné menší zájezdy.

Wellness pobyty pro dva v all inclusive, nebo privátní wellness v chatě na kraji lesa, vše na dosah ruky s Travelking

Nechte se unášet na vlnách výběru zájezdů a dovolených, které pro Vás prověřili sami členové týmu Travelking:

 • Pobyty
 • Česko
 • Slovensko
 • Maďarsko
 • Polsko
 • Další země
 • Chalupy

Termální lázně v Maďarsku, pobyty pro dva v Rakouských alpách, nebo klasická dovolená v Česku. Vše na jednom portále v podobě ověřených zájezdů. Nízké ceny a vysoká kvalita, stačí si vybrat.

alt

Kde najdete Travelking pobočky?

Portál Travelking je čistokrevný E-shop a nemá žádnou kamennou pobočku.

alt

Jak uplatnit slevu na e-shopu Travelking.cz?

Dovolenou nejsou nejlevnější záležitosti, ale pokud tomu půjdeme naproti, dostanete se i k zajímavým slevám. Jednou z nejjednodušších možností slevy je uplatnění slevového kupónu se slevovým kódem. Stačí jen zadat tento kód do speciální kolonky pro slevový kód při dokončování objednávky a celý nákup se automaticky poníží o danou slevu. Další možností je registrace do Travelking family klubu, kde se nejen dostanete k prémiovým zájezdům, ale také k novinkám z první ruky, zajímavých dárků a odměnám za nasbírané body, které obdržíte při každém využití Travelking e-shopu.

Reklamace dovolených s Travelking, jak na to?

V případě, že bude cokoli v nepořádku se službami Travelking, je potřeba kontaktovat tým společnosti na mailu, ze kterého Vám potvrdili Vaši objednávku. Druhá možnost je kontaktovat je v případě nutnosti i na čísle +420 538 880 980, nebo na mailu info@travelking.cz

alt

Co o Travelking říkají zákazníci?

Velká spokojenost panuje i na dvoře Travelking portálu. Více než 90 % zákazníků je se službou velmi spokojeno a přeje si transakci zopakovat. Velká spokojenost je s kvalitou pobytu, komunikací Travelking portálu a přehledností informací k jednotlivým pobytům.

Všechny slevy hezky pohromadě

Slev není nikdy dost, kromě akčních slevových kupónů se slevovými kódy se u Travelking dostanete také ke slevám díky Travelking Family klubu, kde se můžete zaregistrovat na stránkách Travelking.cz.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny