Trikátor slevy akceTrikátor

Trikátor - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Trikátor
 • Buďte originální a překvapte své okolí super potiskem na vašem tričku
 • Jak uplatnit slevu na Trikátor
 • Jak reklamovat zboží na Trikátor
 • Hodnocení e-shopu Trikátor,Všechny slevy na Trikátor

O e-shopu Trikátor

Máte rádi originální a stylové oblečení, které nenosí jen tak každý? Pak jste zde na správném místě. E-shop Trikátor se věnuje prodeji a vymýšlení originálních triček pro všechny ženy, muže i děti. Trička najdete v různých velikostech a nakupovat můžete podle toho, co vás vystihuje nebo se vám líbí. V širokém sortimentu internetového obchodu Trikátor můžete vybírat trička s originálními potisky a hrdě tak nosit na sobě vlastní postoje nebo názory. Dále zde najdete originální kryty na mobil a různé kolekce. Pořiďte si originální oblečení a doplňky z pohodlí vašeho domova a s exkluzivními slevovými kupóny Trikátor a slevovými kódy Trikátor chytře ušetřete.

Buďte originální a překvapte své okolí super potiskem na vašem tričku

Kompletní nabídku zboží a veškerého sortimentu si můžete prohlédnout na e-shopu Trika.cz, kde jsou kategorie roztříděny následovně na:

 • Novinky
 • Muži
 • Ženy
 • Děti
 • Kryty na mobil
 • Kolekce
 • Značky
 • Výprodej
 • Blog

Kategorie na e-shopu Trikátor slouží k lepšímu přehledu a orientaci pro všechny zákazníky. V nabídce najdete širokou nabídku potisků pro všechny. Můžete vybírat z TOP 20, které jsou nejprodávanější, trička bez potisku, evergreeny, geek, drzé potisky, hudební nebo párty potisky. Dále si můžete vybírat vtipné potisky, potisky pro páry, potisky ze seriálů a filmů nebo dle sportu. V nabídce najdete i roušky, mikiny či originální kryty na mobil. Nezapomeňte také na kategorii Výprodej, kde můžete nakupovat s výraznými slevami. Vyberte si své tričko s originálním potiskem, které vás nejlépe vystihuje nebo které nejlépe vyjádří váš postoj ke světu. Všechna trička jsou originální a nenosí je jen tak každý. Překvapte své okolí super tričkem, které vám budou všichni závidět.

alt

Jak uplatnit slevu na Trikátor

Díky skvělým slevovým akcím Trikátor můžete nakoupit originální oblečení za ty nejlepší ceny. Koupit si tak můžete třeba super tričko ze seriálu, geek tričko nebo tričko s vtipným potiskem. Stačí slevové akce sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Chci uplatnit slevový/dárkový poukaz“ poté použijete pole „Uplatnit“ a sleva vám bude následně odečtena. Slevy a slevové kupóny na Trikátor můžete využít k zakoupení originálních triček pro různé příležitosti, třeba narozeniny, Vánoce nebo jen tak pro radost.

alt

Jak reklamovat zboží na Trikátor

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. E-shop Trikátor však nabízí prodlouženou lhůtu 30 dní na vrácení zboží. Vyplňte online formuláře pro vrácení zboží, následně jej nepoužité a nepoškozené pečlivě zabalte a společně s kopií faktury zašlete na adresu obchodu. Po této lhůtě můžete do 24 měsíců koupené zboží v případě poškození nebo vady reklamovat v rámci Trikátor reklamace. Podání reklamace je naprosto jednoduché. Vadné zboží pečlivě zabalte, přiložte kopii faktury a dopis, kde popíšete popis závady produktu, kontaktní údaje a ideální způsob vyřízení reklamace. Následně zboží zašlete poštou do obchodu. Reklamace bývá vyřízena do 30 dnů a o jejím výsledku vás bude e-shop kontaktovat.

alt

Hodnocení e-shopu Trikátor

S e-shopem Trikátor je spokojené velké množství lidí, kteří se zde opakovaně vrací za účelem nákupu. Nejčastěji jsou zákazníci, kteří nakoupili, spokojeni s rychlostí doručení, cenou, komunikací a originalitou zboží. Zakoupené zboží bývá doručováno rychle, takže nemusíte na balíček dlouho čekat. Zákazníci oceňují časté výprodeje, slevové akce Trikátor nebo užitečnou tabulku velikostí. Zákazníkům se líbí také velký výběr potisků, doprava zdarma nad 1 500 Kč, rady a tipy nebo 30 dní pro vrácení zboží zpět. Kladně hodnoceno je také několik tisíc výdejních míst v celé ČR nebo slevový poukaz, který obdržíte za registraci.

Všechny slevy na Trikátor

Milujete slevy a udělá vám radost, když můžete ušetřit nebo výhodně nakoupit s pořádnou slevou? E-shop Trikátor často nabízí zákazníkům mimořádné slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí. Jsou to například Trikátor výprodeje, dále slevy na různé kategorie a doplňky, Trikátor slevové kupóny nebo Trikátor doprava zdarma. Oblíbenou akcí je také Trikátor Black Friday, kdy můžete nakoupit super dámská, pánská i dětská trička s originálním potiskem za opravdu super ceny! Díky těmto slevám si můžete pořídit třeba vtipná trička, trička na párty nebo trička s filmovými a seriálovými motivy s výraznou slevou.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny