• Účty
  • Kde nakupovat
  • Slevy
  • Pro e-shopy
  • Přihlásit se
    Vyzkoušet Skip Pay zdarma
Aktuální slevyO e-shopu VIF sportSestavte si brýle dle Vašeho styluKde VIF brýle zakoupíte?Jak na uplatnění slevyReklamace zbožíJak VIFsprots hodnotí zákazníci?Všechny slevy na VIFsports.cz

VIF sport - aktuální slevy

O e-shopu VIF sport

Pokud chcete vidět Vaše úspěchy ostře a v živých barvách, vsaďte na VIF brýle. Díky nim, si uchováte živé vzpomínky, vychutnáte si všechny úžasné výhledy, a navíc, budete při tom vypadat zatraceně dobře! Společnost VIF sports nabízí sportovní brýle, polarizační brýle, a jiné produkty, které vznikly ve spolupráci s desítkou cyklistů, atletů, běžců a dalších sportovců. Díky nim mají brýle správnou propustnost světla a zajistí tak celkovou ochranu Vašeho zraku. Brýle zakoupíte v klasické transparentní variantě, ale i ve stylové verzi gold, black and pink, rose pink, silver nebo blue. A abyste chránili svůj zrak i své brýle, na e-shopu vifsport.cz si k nim můžete vybrat také ladící voděodolné pouzdro.

Sestavte si brýle dle Vašeho stylu

Na vifsports.cz si můžete brýle sestavit dle vlastního vkusu. Na výběr máte hned z několik variant obroučků i zorníků.
  • VIF One
  • Náhradní zorníky
  • Doplňky

Kde VIF brýle zakoupíte?

Produkty značky VIF zakoupíte na e-shopu vifsports.cz. Vaše VIF brýle si z pohodlí domu sestavíte, a necháte si je doručit na Vámi vybranou adresu.

Jak na uplatnění slevy

K nákupu je možné využít slevový kód, který je na speciálním slevovém kupónu. Zde stačí zapsat kód z kupónu do určené kolonky při dokončování objednávky na webu a cena se automaticky sníží.

Reklamace zboží

Společnost VIFsports se řídí klasickým obchodním reklamačním řádem. Detailnější informace naleznete přímo na stránce vifsports.cz v sekci reklamační řád.

Jak VIFsprots hodnotí zákazníci?

97 % zákazníků je s vifsports.cz spokojeno natolik, že by jej doporučilo svým známým. Nejvíce je vyzdvihována kvalita a styl zboží, ale také oceňují komunikaci s e-shopem.

Všechny slevy na VIFsports.cz

Výměna nožičky u brýlí nebude problém, VIF sports totiž nabízí v rámci garance spokojenosti doživotní záruku na obroučky. E-shop vifspors.cz navíc nabízí dopravu zdarma při nákupu nad 2000 Kč. Těšit se také můžete ze slevových akcí jako jsou black Friday, nebo sezonní slevy.

Slevy ve stejné kategorii