Vodafone slevy akceVodafone

Vodafone - aktuální slevy

Rozcestník
  • O e-shopu Vodafone
  • Přehled produktů ve Vodafone
  • Kde najdete Vodafone prodejny?
  • Jak uplatnit slevu ve Vodafone.cz? ,Jak reklamovat objednávky z Vodafone.cz?
  • Co o Vodafone říkají zákazníci?,Všechny slevy hezky pohromadě

O e-shopu Vodafone

Jeden ze tří nejznámějších operátorů působících v Česku. Vodafone internet pokrývá velmi kvalitně i ta nejnedostupnější místa v ČR. Skrze jejich Vodafone samoobsluhu si kdokoli vyřeší jakýkoli problém i potíž s operátorem, kterých však není mnoho. Potřebujete lepšího operátora? Převeďte si své telefonní číslo a získejte Vodafone kontakt. Neochuďte se ani o variace produktů Vodafone tv, nebo Vodafone internet.

Přehled produktů ve Vodafone

  • Tarify
  • Internet
  • Televize
  • Telefony
  • Podpora

Prozkoumejte veškerá zákoutí služeb jednoho z největších operátorů u nás. Nezapomeňte ani na využití slevových kupónů se slevovými kódy, které můžete využít pro nákup jakéhokoli zboží.

alt

Kde najdete Vodafone prodejny?

V celém Česku je nespočet prodejen a poradních center Vodafone. Naleznete je prakticky v každém větším městě, i těch středních. Stačí navštívit stránky Vodafone a v sekci obchodní místa dole na stránce vyhledat dle adresy tu, která je Vám nejblíže.

alt

Jak uplatnit slevu ve Vodafone.cz?

Slev není nikdy dost. Ve Vodafone se ke slevě dostanete primárně skrze slevové průkazy. Stačí dodat platný studentský, nebo seniorní průkaz a sleva se Vám po domluvě s operátorem započte. Další možností je využití slevového kódu, který je na speciálním slevovém kupónu. Zde stačí zapsat kód z kupónu do určené kolonky při dokončování objednávky na webu a cena se automaticky sníží.

Jak reklamovat objednávky z Vodafone.cz?

V případě jakékoli nespokojenosti s Vodafone službami je potřeba se obrátit na sekci „Vše o nákupu v E-shopu“, zde najdete sekci „reklamace“, která Vás skrze prokliky navede až k reklamačnímu formuláři, kde vykomunikujete kompletní proces reklamace.

alt

Co o Vodafone říkají zákazníci?

Hodnocení je rozhodně velkou chloubou Vodafone. Pozitivními recenzemi totiž tento brand na internetu jen srší. Nejčastěji je zmiňována síla pokrytí, rychlost internetu, případně minimální problémy s hovory a spojováním.

Všechny slevy hezky pohromadě

Vodafone cz nešetří na slevách, tedy očekávat můžeme black Friday, letní slevy a akce, jarní slevy a akce, vánoční slevy, podzimní slevy a akce, letní slevy. Využít se dají také slevové kódy v rámci speciálních slevových kupónů, nebo studentské či seniorské průkazy.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny