• Účty
  • Kde nakupovat
  • Slevy
  • Pro e-shopy
  • Přihlásit se
    Vyzkoušet Skip Pay zdarma
Aktuální slevyO e-shopu Zaslat Sběrná a výdejní místaJak uplatnit slevy na Zaslat?Jak reklamovat služby na Zaslat?Co o Zaslat říkají zákazníci?Všechny slevy Zaslat hezky pohromadě

Zaslat.cz - aktuální slevy

O e-shopu Zaslat

Potřebujete poslat balík a nemáte čas dojít na poštu nebo s jejími službami nemáte dobré zkušenosti? Posílejte zásilky z domova, výhodně a bez starostí. Revoluční portál Zaslat pro vás vyhledá všechny dostupné kurýrní služby, srovná jejich nabídky a doporučí ty nejlepší. Ať už dáte přednost ceně, nebo rychlosti doručení, vše vyřešíte z pohodlí domova. Stačí zásilku zabalit, vyplnit online místo odeslání, doručení a hmotnost. Vybraný kurýr si u vás už sám balík vyzvedne, nalepí štípek a v pořádku ho doručí příjemci. Po celé ČR nebo třeba do Anglie a ještě dál. A jak zabalit balík? To se dozvíte v manuálu správného balení na webových stránkách zaslat.cz.

Sběrná a výdejní místa

Pokud se vám nehodí, aby kurýr dorazil až k vám domů, můžete balíky jednoduše odeslat a doručit do parcelshopů partnerského dopravce GLS. V Česku jich najdete přes 1 000, na Slovensku kolem 500. Podrobná mapa sběrných a výdejních míst je dostupná na zaslat.cz.

Jak uplatnit slevy na Zaslat?

Díky slevovým kuponům můžete na přepravě po celém světě ušetřit až stovky korun. Stačí si slevu vybrat, zkopírovat kód a při dokončování objednávky ho zadat do příslušné kolonky v košíku. Sleva vám bude automaticky odečtena při placení.

Jak reklamovat služby na Zaslat?

Pokud vaše zásilka nedorazí včas nebo přijde poškozená či s jiným problémem, Zaslat vás bude zastupovat v reklamačním řízení s konkrétním dopravcem. V takovém případě stačí na zaslat.cz vyplnit reklamační formulář a o zbytek se už postará Zákaznický servis poskytovatele.

Co o Zaslat říkají zákazníci?

85,7 % zákazníků dává službám Zaslat 5 hvězdiček. Nejvíce přitom oceňují spolehlivost, rychlost doručení, nejlepší ceny na trhu a profesionální jednání. Aktuálně portál využívá přes 164 000 aktivních uživatelů a přepravci přes něj doručí 400 000 zásilek ročně.

Všechny slevy Zaslat hezky pohromadě

Zaslat.cz přes rok pravidelně nabízí speciální akce a mimořádné slevy na přepravu v rámci Vánoc, Dnu Evropy, Black Friday a dalších. Na posílání balíků tak můžete ušetřit až 80 %.

Slevy ve stejné kategorii