Zaslat slevy akceZaslat.cz

Zaslat.cz - aktuální slevy

Rozcestník
  • O e-shopu Zaslat
  • Sběrná a výdejní místa
  • Jak uplatnit slevy na Zaslat?,Jak reklamovat služby na Zaslat?
  • Co o Zaslat říkají zákazníci?
  • Všechny slevy Zaslat hezky pohromadě

O e-shopu Zaslat

Potřebujete poslat balík a nemáte čas dojít na poštu nebo s jejími službami nemáte dobré zkušenosti? Posílejte zásilky z domova, výhodně a bez starostí. Revoluční portál Zaslat pro vás vyhledá všechny dostupné kurýrní služby, srovná jejich nabídky a doporučí ty nejlepší. Ať už dáte přednost ceně, nebo rychlosti doručení, vše vyřešíte z pohodlí domova. Stačí zásilku zabalit, vyplnit online místo odeslání, doručení a hmotnost. Vybraný kurýr si u vás už sám balík vyzvedne, nalepí štípek a v pořádku ho doručí příjemci. Po celé ČR nebo třeba do Anglie a ještě dál. A jak zabalit balík? To se dozvíte v manuálu správného balení na webových stránkách zaslat.cz.

Sběrná a výdejní místa

Pokud se vám nehodí, aby kurýr dorazil až k vám domů, můžete balíky jednoduše odeslat a doručit do parcelshopů partnerského dopravce GLS. V Česku jich najdete přes 1 000, na Slovensku kolem 500. Podrobná mapa sběrných a výdejních míst je dostupná na zaslat.cz.

alt

Jak uplatnit slevy na Zaslat?

Díky slevovým kuponům můžete na přepravě po celém světě ušetřit až stovky korun. Stačí si slevu vybrat, zkopírovat kód a při dokončování objednávky ho zadat do příslušné kolonky v košíku. Sleva vám bude automaticky odečtena při placení.

Jak reklamovat služby na Zaslat?

Pokud vaše zásilka nedorazí včas nebo přijde poškozená či s jiným problémem, Zaslat vás bude zastupovat v reklamačním řízení s konkrétním dopravcem. V takovém případě stačí na zaslat.cz vyplnit reklamační formulář a o zbytek se už postará Zákaznický servis poskytovatele.

alt

Co o Zaslat říkají zákazníci?

85,7 % zákazníků dává službám Zaslat 5 hvězdiček. Nejvíce přitom oceňují spolehlivost, rychlost doručení, nejlepší ceny na trhu a profesionální jednání. Aktuálně portál využívá přes 164 000 aktivních uživatelů a přepravci přes něj doručí 400 000 zásilek ročně.

alt

Všechny slevy Zaslat hezky pohromadě

Zaslat.cz přes rok pravidelně nabízí speciální akce a mimořádné slevy na přepravu v rámci Vánoc, Dnu Evropy, Black Friday a dalších. Na posílání balíků tak můžete ušetřit až 80 %.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny