Zážitky akce slevyZážitky

Zážitky - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Zážitky
 • Obdarujte sebe nebo své blízké jedinečným zážitkem
 • Jak uplatnit slevu na Zážitky
 • Jak reklamovat zboží na Zážitky
 • Hodnocení e-shopu Zážitkytky ,Všechny slevy na Zazitky

O e-shopu Zážitky

Ve specializovaném internetovém obchodě Zazitky.cz najdete originální a neobvyklé zážitky pro všechny muže, ženy i děti. Pokud hledáte jedno místo, kde můžete najít pořádné adrenalinové zážitky, které si budete pamatovat navždy, tak zde jste na správném místě. Přejete si vyzkoušet povolání na zkoušku, absolvovat bungee jumping, zkusit tandemový seskok, větrný tunel nebo si uvařit vlastní pivo? S obchodem Zazitky.cz je možné všechno. Pokud hledáte dárek, který bude stát za to a dotyčný si jej užije víc než na 100 %, tak vybírejte právě zde. Obchod nabízí rozmanitou nabídku rozdělenou na kategorie podle věku, oblasti, příležitosti nebo typu zážitku.

Obdarujte sebe nebo své blízké jedinečným zážitkem

Pokud hledáte dárek pro sebe a chcete zažít něco nového a neotřelého, tak vám garantujeme, že si na Zazitky.cz jistě vyberete zážitek pro vás na míru. Ať už máte rádi adrenalinové zážitky nebo hledáte něco klidnějšího a chcete si užít skvělé jídlo nebo aroma masáž, tak to není problém. Pokud chcete ale něco akčnějšího, tak můžete řídit bojový tank, prohánět se na čtyřkolce, vyzkoušet střelecký balíček nebo skok padákem. Kompletní nabídku originálních zážitků najdete na e-shopu Zazitky.cz, kde jsou kategorie roztříděny na:

 • Automobilové zážitky
 • Povolání na zkoušku
 • Vzdušné zážitky
 • Masáže a relaxace
 • Gurmánské zážitky
 • Sportovní zážitky
 • Zážitkové pobyty
 • Vojenské zážitky
 • Únikové hry
 • Zážitky ve virtuální realitě
 • Zážitky na doma
 • Dárkové balíčky

Využijte slevové kupóny Zazitky.cz na originální dárky Najdete zde vhodné dárky k mnoha příležitostem, jako jsou narozeniny, Vánoce, dárky k výročí, zážitky pro muže, dárky pro ženy, dárky pro děti nebo přátele. Výběr je opravdu velký a pro každého. Aby vám to e-shop usnadnil, tak můžete vybírat podle příležitosti, věku, pohlaví, sezóny, ceny nebo místa. V nabídce najdete zážitky v Praze i na Moravě. A když si nevíte rady, tak můžete koupit obdarovanému dárkový poukaz, který vše vyřeší za vás. S dárkovým poukazem se vyhnete stresu a dárek máte vyřešený raz dva.

alt

Jak uplatnit slevu na Zážitky

Díky skvělým slevovým akcím můžete nakoupit super adrenalinové i jiné zážitky za skvělé ceny. Stačí slevové akce sledovat a pak už jen výhodně koupit. Vybraný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Slevový kupón vložíte do pole s označením „Mám slevový kupón“, po kliknutí na tuto kolonku se vám zobrazí pole „Vložte prosím slevový kód“. Sleva vám bude následně odečtena v dalším kroku objednávky.

alt

Jak reklamovat zboží na Zážitky

Koupili jste si zážitek, který se vám nelíbí? Pak můžete samozřejmě odstoupit od smlouvy do 60 dnů od zakoupení. Zážitek však nesmí být vyčerpán a je nutné vyplnit příslušný formulář na webových stránkách. Pokud se rozhodnete zážitek reklamovat, protože neproběhl podle vašich představ, můžete podat reklamaci ve lhůtě tří měsíců od poskytnutí služby. Obchod vás bude následně kontaktovat na dalších krocích. Reklamace bývá vyřízena zpravidla do 30 dnů od přijetí reklamace.

alt

Hodnocení e-shopu Zážitkytky

S obchodem Zážitky je spokojeno velké množství zákazníků. Zákazníkům se líbí obrovský výběr různých zážitků pro sebe, přátele nebo rodinu. Dále si chválí výhodné ceny, mnoho lokalit, obdržení voucheru ihned po zaplacení nebo možnost zakoupení dárkových poukazů. Dále oceňují dlouhou platnost voucheru a skvělou zákaznickou podporu, která ráda pomůže a poradí.

Všechny slevy na Zazitky

Slevy a slevové kupóny na Zazitky.cz vám pomůžou získat originální zážitky pro sebe nebo vaše blízké za opravdu výhodné ceny. Díky tomu můžete výhodně zakoupit vánoční nebo svatební dárky, skvělé masáže, wellness pobyty, lety balónem, únikové hry a další. Každá sleva jistě udělá radost a můžete ji využít i na vybraný zážitek, který se vám bude líbit. Obchod nabízí slevy velmi často, a to buď hromadně na všechny zážitky nebo na vybrané kategorie. Výrazné slevy pak nabízí v rámci Zážitky Black Friday.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny