Zvažujete zrušení balíčku MAXI?

Zkuste to ještě promyslet. Odchodem od Skip Pay byste totiž ztratili spoustu výhod.
Zvažujete zrušení balíčku MAXI?

Nejste se Skip Pay spokojeni?

Mrkněte na nejčastější důvody, třeba to vyřešíme raz dva.

O které výhody zrušením balíčku MAXI přijdete

Možná jste ještě neobjevili všechny výhody nakupování se Skip Pay. Opravdu o ně chcete přijít?

Jistota

Jistota

Nejdřív vyzkoušíte, potom zaplatíte

Skip Pay plně nahrazuje drahou dobírku. Za nákup zaplatíte až po doručení a vyzkoušení z pohodlí domova. Co nepřijde, neplatíte. A když vám zboží nesedne? S námi ho vrátíte jedním kliknutím online a nemusíte čekat, až vám e-shop pošle peníze zpět.

Ochrana nákupu

Ochrana nákupu

S prodlouženou zárukou vás žádná závada nerozhodí

U většiny produktů nad 1 500 Kč vám automaticky a zdarma prodloužíme záruku na 3 roky. Platíme běžné poruchy jako při standardní dvouleté záruce. Zboží vám navíc na rok pojistíme proti rozbití a krádeži.

Flexibilita

Flexibilita

Rozdělte si platbu na třetiny nebo ji odložte na jindy

Nehodí se vám zaplatit celý nákup najednou? Platbu si můžete rozložit na třetiny – bez navýšení a bez poplatku. Nebo si můžete až 95 % měsíční útraty za férový poplatek přesunout na další měsíc. Žádný nečekaný výdaj vás tak nezaskočí.

Odměny

Odměny

Odměny za nákupy si vyberte podle svého gusta

Věrnost umíme ocenit. Za každou utracenou stovku vás odměníme body, které pak můžete v vyměnit za super slevy podle svého výběru. Nabídku odměn průběžně doplňujeme a staráme se o to, aby si mezi nimi každý našel to své.

Máte jiné trable?

Ozvěte se nám a společně se jim podíváme na zoubek.

My zavoláme vám

Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám co nevidět.

Zanecháním telefonního čísla souhlasíte s pravidly Skip Pay pro ochranu osobních údajů.

Napište nám e-mail

info@skippay.cz

Obvykle odpovídáme do několika hodin.

Zavolejte nám

+420 226 288 700

Ve všední dny od 9 do 17 hodin.

Jste pořád rozhodnutí odejít? Poradíme vám, jak postupovat.

Můžu si balíček MAXI po zrušení znovu pořídit?

Bohužel, pokud svůj balíček MAXI jednou zrušíte, už s námi nebudete moci nakupovat – a to ani na e-shopech, kde je Skip Pay integrován v košíku jako metoda úhrady s platbou do 30 dní. Doporučujeme proto balíček ponechat a případně pouze uzamknout kartu. Využívání balíčku je vždy zdarma a ani nevyužívaný balíček vás nic nestojí.

Můžu přejít z balíčku MAXI na balíček MINI?

To možné není. Balíček MAXI je stejně jako balíček MINI zcela zdarma a zároveň s ním využíváte maximum výhod. Přechod k horšímu by tak ani nedával smysl :)

Můžu si snížit limit na nákupy s balíčkem MAXI?

Když si pořídíte balíček MAXI od Skip Pay, sami si zvolíte výši limitu, kterou si v následujících 3 měsících můžete ještě navýšit až do maximální povolené částky. Poté už není možné s limitem hýbat.

Může balíček od Skip Pay ovlivnit moji žádost o hypotéku?

Pokud máte balíček MINI, vaši úvěruschopnost to v očích banky nijak neovlivní. Balíček MAXI je ale součástí bezplatného Revolvingového úvěru (váš limit na nákupy), ze kterého postupně čerpáte peníze a kam si je zase doplňujete platbou vyúčtování. Banky na něj nahlížejí podobně jako na kreditní kartu nebo kontokorent, vaši žádost o půjčku tedy může ovlivnit. Na druhou stranu – využíváním a řádným splácením úvěrů získáte pozitivní úvěrovou historii, která vám může při žádosti o půjčku naopak pomoci. Záleží tedy spíše na výši vašich příjmů a výdajů.

Můžu si navýšit limit v balíčku MAXI?

Ano, v případě že jste si zvolili nižší limit, než který jsme vám v žádosti o balíček MAXI nabídli. Stačí kliknout na banner s nabídkou navýšení limitu v Zákaznické zóně nebo v mobilní aplikaci. Ale pozor, jde to jenom do 3 měsíců od zřízení balíčku MAXI.

Jak můžu balíček zrušit?

Pokud jste se jen krátce registrovali nebo nakoupili na e-shopu se Skip Pay, tak máte balíček MINI, který vás k ničemu nezavazuje a není třeba jej rušit. V případě, že máte balíček MAXI se Skip Pay kartou, pak je potřeba vyplnit formulář na adrese: https://skippay.cz/sprava-osobnich-udaju a následně se vám ozvou kolegové, kteří s vámi vše dořeší k vaší spokojenosti. Pokud balíček MAXI zrušíte, nebudete v budoucnu už nikdy moci využívat Skip Pay, a to bohužel ani na e-shopech jako platební metodu s platbou do 30 dní. Doporučujeme proto balíček ponechat a případně pouze uzamknout kartu.

Máte další otázky?

Projděte si nejčastější dotazy, nebo nám rovnou zavolejte. Rádi vám poradíme.

Časté dotazy