Anareus slevy akceAnareus

Anareus - aktuální slevy

Rozcestník
 • Pohled na ráj airsoftu jménem Anareus.cz
 • Seřazení nejen zbraní je důležité, a toho se také Anareus drží
 • Kde najdete prodejnu Anareus.cz?,Adresa prodejny Anareus.cz:
 • Jak uplatnit slevu na e-shopu Anareus? ,Jak reklamovat zboží na Anareus.cz
 • Hodnocení e-shopu Anareus.cz,Všechny slevy na Anareus.cz

Pohled na ráj airsoftu jménem Anareus.cz

Nudíte se, a máte chuť na trochu adrenalinu, nebo již vás už pohltil svět airsoftu? Pro vás všechny je tady Anareus. Zde si člověk může vybrat z širokého výběru zbraní od různých výrobců, a to od pistole, přes odstřelovací a automatické pušky, až po granátomety. Jedním z výrobců zbraní, které Anareus nabízí, je Novritsch. Od tohoto výrobce zde můžeme najít nejen různé airsoftové zbraně, ale také i náhradní díly, dokonce i různé maskovací převlečníky. Dále na e-shopu můžeme najít další speciální oblečení, které slouží pro co nejpohodlnější zážitek z airsoftu. Mezi toto oblečení patří například taktické košile, taktické vesty a i kilty, dále také nesmí chybět speciální obuv nebo rukavice. To vše a mnoho dalšího naleznete na Anareus.cz

Seřazení nejen zbraní je důležité, a toho se také Anareus drží

Na dobře seřazeném webu se vždycky lépe vyhledává. To také lze vidět na webu Anareus.cz. zde stačí myší najet na náš sortiment a všechno lze krásně vidět.

 • Airsoftové zbraně
 • Zásobníky
 • Příslušenství zbraní
 • Oblečení a Boty
 • Náhradní a Upgrade díly
 • Kuličky a Plyny
 • Vysílačky a Příslušenství
 • Výstroj
 • Pouzdra

Pomocí tohohle širokého výběru produktů se lze připravit na kteroukoliv airsoftovou bitvu která vás čeká. Jak lze vidět, tak Anareus.cz toho nabízí opravdu hodně, a vybírat můžete z řady prověřených značek a výrobců jako jsou Novritsch, Tokyo Marui, ASG, Action Army, CYMA, Specna Arms a mnoho dalších. Zapomenout nesmíte taky na speciální slevové kupóny e-shopu Anareus.cz, skrze které můžete uplatnit slevu na jejich sortiment.

alt

Kde najdete prodejnu Anareus.cz?

Společnost Anareus.cz má jeden kamenný obchod, a to Praze. Zde si můžete zboží prohlídnout. Při objednání zboží na tuto prodejnu je poštovné zdarma. Zboží si však lze objednat i na Zásilkovnu nebo na poštu, zde je však už potřeba si připlatit za dopravu.

Adresa prodejny Anareus.cz:

PrahaU Pejřárny 1043/4B Praha 4, 142 00
alt

Jak uplatnit slevu na e-shopu Anareus?

Slev je na e-shopu Anareus.cz hned několik. Tou základní je slevový kupón, který na sobě nese konkrétní kód. Tento kód je potřeba vyplnit do kolonky při platbě v košíku. Po vyplnění kódu se sleva automaticky započte a sníží o daná procenta %. Další způsob, jak získat slevu, je založit si u e-shopu Anareus svůj účet, a při každém nákupu dostanete určitý počet bodů. Při zisku dostatečného počtu bodů pak získáte další slevu.

Jak reklamovat zboží na Anareus.cz

Reklamace na zboží z prodejny Anareus probíhá podle klasického reklamačního řádu. Pakliže je již při dopravě zásilka viditelně poškozena, zboží nepřebírejte a oznamte tuto skutečnost skrze informační formulář na stránkách Anareus.cz přímo společnosti. Pakliže se tak stane až po rozbalení zboží, je potřeba kontaktovat dodavatele do 14 dní po rozbalení zboží, opět skrze předurčený formulář na stránkách Anareus.cz. V případě že se zbožím nebudete spokojeni a budete jej chtít z jakéhokoli důvodu vrátit, musíte tak učinit do 14 dní od převzetí zboží a předem informovat společnost, opět pomocí speciálního formuláře. Na veškeré formuláře má společnost na svých stránkách odkazy, a to v sekci služby a dále reklamační centrum. Po doručení jakéhokoli reklamovaného zboží má společnost právo na prozkoumání opotřebení zboží a to do 4 pracovních dnů, poté při kladném rozhodnutí o nepoškození, nejpozději do 10 ti pracovních dnů, musí vrátit platbu kupující straně.

alt

Hodnocení e-shopu Anareus.cz

S e-shopem Anareus.cz jsou zákazníci velmi spokojeni, jelikož celých 95% jej hodnotí kladně. Spokojeni jsou nejvíce na obrovským výběrem sortimentu, kvalitou zboží a na komunikaci s obchodem.

Všechny slevy na Anareus.cz

Na Anareus.cz se dostanete ke spoustě slev. Těmi základními jsou akční slevové kupóny s konkrétními kódy. Dále se můžete podívat do záložky se názvem slevy, kde objevíte zboží, na které se již vztahuje nějaká zajímavá nabídka. Pokud se registrujete, tak také za každé koupené zboží budete získávat určitý počet bodů, které mohou být proměněny za voucher. Mimo tyto slevy na sortiment e-shopu Anareus.cz můžete zachytit také slevy jako black Friday, sezónní výprodej, vánoční výprodej, letní výprodej a jiné.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny