Empik foto slevyEmpik foto

Empik foto - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Empik foto
 • Uchovejte si pěkné vzpomínky díky fotoknihám nebo darujte originální fotodárky
 • Jak uplatnit slevu na Empik foto ,Jak reklamovat zboží na Empik foto
 • Hodnocení e-shopu Empik foto
 • Všechny slevy na Empik foto

O e-shopu Empik foto

Pokud hledáte super a zároveň originální dárky vyrobené z vašich fotografií za super cenu, tak zde jste na správném místě. E-shop Empikfoto.cz nabízí ve svém sortimentu opravdu vše, co vás v souvislosti s fotografiemi napadne. Vybírat můžete z široké nabídky vyhotovení fotografií v různých velikostech, XXL fotografií, fotoknih, hrnečků, kalendářů, plakátů či jiných výrobků, kde můžete použít libovolnou fotografii. Budete nadšení z velké nabídky zajímavých dárků pro muže, ženy i děti. A co víc, díky super exkluzivním slevovým kupónům hodně ušetříte. Takže uděláte radost nejen sobě, protože nakoupíte výhodně, ale také obdarovanému, který dostane originální fotodárek třeba k narozeninám nebo k Vánocům.

Uchovejte si pěkné vzpomínky díky fotoknihám nebo darujte originální fotodárky

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout na e-shopu Emikfoto.cz, kde jsou kategorie roztříděny podle druhů a typů produktů na:

 • Fotografie
 • Kalendáře
 • Fotokniha
 • Obrazy a plakáty
 • Hrnečky
 • Fotodárky
 • Fotopřání
 • Fotomagnety
 • Fotoalba
 • Pohádky
 • Akce
 • Appka

Kategorie na e-shopu Empikfoto vám pomůžou hravě a snadno vybrat ten pravý dárek pro obdarovaného. Pokud si chcete udělat radost sami sobě nebo sháníte krásný dárek pro maminku, tatínka, manžela, kamarádku nebo kohokoliv, tak díky Empik foto slevovým kupónům snadno vyberete výjimečný a originální dárek v podobě fotodárku. Empik foto slevy a Empik foto slevové kódy vám pomůžou nakoupit zboží za skvělé ceny. Nechejte si zvěčnit své vzpomínky ve fotoalbu, vyrobte si fotoknihu online či fotokalendář z vámi vybraných fotografií. Vyvolání fotek zabere chviličku a nemusíte přitom nikam chodit. Vše stačí objednat z pohodlí domova. V nabídce jsou také obrazy, plakáty fotopřání a další. Takhle můžete mít příjemné vzpomínky stále na očích a neustále si je připomínat.

alt

Jak uplatnit slevu na Empik foto

Díky skvělým slevovým akcím můžete nakoupit originální fotodárky nebo si nechat vyhotovit fotky různých velikostí za ty nejlepší ceny. Stačí slevové akce sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Zadat slevový kód“, následně kliknete na pole „Přepočítat“ a sleva vám bude poté odečtena. Slevy a slevové kupóny Empik foto můžete využít na dárky k různým příležitostem, ať už to jsou narozeniny, svatba, výroční nebo Vánoce.

Jak reklamovat zboží na Empik foto

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ze zákona do 14 dní ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. V tomto případě nejprve kontaktujte e-shop Empikfoto e-mailem ohledně odstoupení od smlouvy. Následně dostanete informace o dalším kroku. Zboží je však třeba vrátit neporušené a nepoužité v původním stavu. Po této lhůtě můžete do 24 měsíců koupené zboží v případě poškození nebo vady reklamovat. V tomto případě opět prvně kontaktujte obchod e-mailem. Napište své kontaktní údaje, číslo objednávky a popište vadu výrobku. Na základně společné komunikace s e-shopem zboží pečlivě zabalte a zašlete na adresu uvedenou na webu. Vyřízení reklamace standardně trvá 30 dní.

alt

Hodnocení e-shopu Empik foto

S e-shopem Empikfoto.cz je spokojeno velké množství zákazníků. Nejčastěji jsou zákazníci, kteří nakoupili, spokojeni s rychlostí vyhotovení fotografií, doručením a také skvělými cenami. Oceňují velký výběr fotodárků pro muže, ženy i děti a dárky vhodné pro různé příležitosti na jednom místě. Kladně hodnocena je mimo jiné zákaznická podpora, která vždy ráda poradí a také velké množství výdejních míst, doručení zdarma pro objednávky nad 700 Kč nebo nejlepší kvalita produktů od zavedené společnosti, která funguje na trhu přes 25 let.

alt

Všechny slevy na Empik foto

Milujete slevy a rádi ušetříte? E-shop Empikfoto.cz často nabízí zákazníkům mimořádné slevy a slevové kupóny v rámci oblíbených akcí jako jsou: Empikfoto výprodeje, dále slevy na různé kategorie či velikosti fotografií, doprava zdarma nebo velice oblíbená akce Empík foto Black Friday, kdy můžete nakupovat za velice výhodné ceny a ušetřit spoustu peněz. Tak můžete obdarovat nejen vaše blízko, ale i sebe a při tom budete mít radost, že se vám nákup skutečně vyplatil. Se slevami můžete nakupovat skvělé foto dárky, které připomenou vám nebo vašemu blízkému pěkné a nezapomenutelné chvíle.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny