Pexo slevy akcePexo

Pexo - aktuální slevy

Rozcestník
 • O e-shopu Pexo
 • Školní a psací potřeby pro školáky, studenty i dospělé na jednom místě
 • Jak uplatnit slevu na Pexo
 • Jak reklamovat zboží na Pexo
 • Hodnocení e-shopu Pexo ,Všechny slevy na Pexo

O e-shopu Pexo

V internetovém obchodě Pexo.cz najdete vše nejen pro žáky a studenty, ale i dospělé. Vybírat můžete z rozmanité nabídky Pexo batohů, kabelek, peněženek, aktovek, školních potřeb, kalkulaček, hraček, boxů na svačinky, her a spoustu dalšího. Dále zde najdete mnoho penálů, tužek, propisek, barevných papírů, pastelek, fixů, pravítek nebo jiných potřeb. Pokud vaše dítě potřebuje školní výbavu nebo psací pomůcky do školy, tak v Pexo to zaručeně najdete. V e-shopu je na výběr také mnoho kancelářských i výtvarných potřeb pro děti i dospělé. Jestli máte rádi slevy, tak s Pexo slevovými kupóny můžete chytře ušetřit a vybrat zboží si můžete z pohodlí domova.

Školní a psací potřeby pro školáky, studenty i dospělé na jednom místě

Kompletní nabídku zboží si můžete prohlédnout přímo na e-shopu Pexo, kde jsou kategorie roztříděny na:

 • Mega výprodej
 • Aktovky, batohy a doplňky
 • Psací potřeby
 • Školní potřeby
 • Kancelářské potřeby
 • Kreativita
 • Malování a kreslení
 • Domácí textil

Před začátkem školního roku se už konečně nemusíte stresovat, že musíte běžet do papírnictví a vybírat z posledních zbytků sešitů a školních pomůcek. E-shop Pexo nabízí kompletní vybavení pro školáky online, takže nemusíte nikam chodit. A pokud už máte pro vašeho školáka vše nakoupeno, tak si zde můžete vybírat z kancelářských a jiných psacích potřeb, které se vždy hodí mít po ruce. Najdete zde bohatý výběr šanonů, papírů, obálek, děrovaček, zvýrazňovačů, propisek a dalších. A to není vše. E-shop také nabízí výrobky na kreativní a výtvarné tvoření – modelíny, plastelíny, omalovánky, štětce na malování na kamínky, hry na dětskou oslavu a další produkty pro rozvoj fantazie.

alt

Jak uplatnit slevu na Pexo

Díky skvělým slevovým akcím můžete koupit rolety dle vašich představ za ty nejlepší ceny. Stačí slevové akce sledovat a pak už jen výhodně objednat. Daný slevový kód jednoduše uplatníte v nákupním košíku ihned v prvním kroku nákupu. Vybraný kupón vložíte do pole s označením „Slevový kupón / Dárkový šek“ a sleva vám bude po stisknutí tlačítka „Použít“ následně odečtena. Díky Pexo slevovým kódům bude vaše nakupování daleko výhodnější.

alt

Jak reklamovat zboží na Pexo

Vrátit zboží bez udání důvodu můžete ve lhůtě 30 dnů ode dne převzetí zboží při nákupu přes e-shop. Zboží je třeba vrátit v neporušeném stavu, čisté a nepoužité. Vyplňte formulář pro odstoupení od smlouvy a zboží zašlete zpět a adresu společnosti. Peníze vám budou vráceny zpět na váš účet do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Do 24 měsíců můžete zakoupené zboží v případě poškození nebo vady reklamovat. Při reklamaci je zákazník povinen dodat zboží kompletní. Důležité je také vyplnit a podepsat Formulář pro uplatnění reklamace, do kterého popíšete, proč chcete zboží reklamovat. Reklamaci můžete zaslat také e-mailem. Nezapomeňte přiložit kopii faktury a vaše kontaktní údaje. Reklamace bývá vyřízena do 30 dní.

alt

Hodnocení e-shopu Pexo

S obchodem Pexo je spokojeno velké množství zákazníků. Nejčastěji jsou zákazníci, kteří nakoupili, spokojeni s rychlostí doručení nebo dopravou zdarma. Také oceňují skvělou komunikaci s e-shopem, kde vám moc rádi poradí s výběrem. Dále je kladně hodnocena prodloužená lhůta 30 dní na vrácení zboží, mega výprodeje nebo obdržení dárečků zdarma při nákupu nad 499 Kč. Zákazníci si také chválí skvělou dostupnost výdejních míst. Obchod Pexo je ověřený zákazníky, tudíž se zde nemusíte bát nakupovat.

Všechny slevy na Pexo

E-shop Pexo často nabízí skvělé slevy a slevové kódy v rámci oblíbených akcí. Díky těmto slevám můžete chytře nakoupit a výrazně ušetřit. Jedná se o Pexo výprodeje, mimořádné slevy, Pexo dopravu zdarma nebo oblíbenou slevovou akci Pexo Black Friday. Pomocí těchto slevových akcí můžete zakoupit školní pomůcky, kancelářské nebo výtvarné potřeby s výraznou slevou a každá sleva se počítá. Navíc vaší peněžence uděláte velkou radost.

Slevy ve stejné kategorii

Žádné slevy teď pro vás nemáme. Co takhle se podívat na ostatní slevy?

Prozkoumat další slevy

Získejte ještě více slev

Líbí se vám uvedené slevy? A chcete jich ještě více? Sbírejte body za nákupy se Skip Pay a poté je vyměňte za lákavé Odměny v podobě exkluzivních slev na oblíbených e-shopech.

Odměny