• Účty
  • Kde nakupovat
  • Slevy
  • Pro e-shopy
  • Přihlásit se
    Vyzkoušet Skip Pay zdarma

Leo Express rozšířil nabídku o odloženou platbu MALL Pay, cestující za jízdenku zaplatí až za 14 dnů bez koruny navíc

  • Pro média
  • Tiskové zprávy
28. listopadu 2019
Vlakový a autobusový dopravce Leo Express začal využívat platební službu MALL Pay. Jeho zákazníci tak mají možnost nakupovat jízdenky s platbou odloženou o 14 dní, která je nestojí ani korunu navíc. Zároveň si na svůj účet připíšou 10% cashback z ceny jízdného. Lidé mohou novou službu využít už při nákupu jízdenek na adventní zájezdy a vánoční cesty.
Zákazníci mohou s MALL Pay koupit v e-shopu a aplikaci všechny typy jízdenek na vlaky, autobusy i minibusy Leo Express se splatností odloženou o 14 dnů. Například rodinný výlet tak budou mít možnost uhradit až po návratu z cesty. Za tuto službu zákazník nic neplatí, naopak v rámci systému odměn získá zaplacením prostřednictvím MALL Pay od Leo Express 10% cashback v leo kreditech na svůj věrnostní účet Smile club. Kredity pak může použít na další nákupy.
„MALL Pay se pro nákup jízdenek skvěle hodí – díky možnosti nakoupit hned umožňuje pořídit jízdenku i ve chvíli, kdy nemůžete využít platební kartu a spoj se beznadějně plní. V případě adventních výletů pak bude jasnou motivací zajistit si víc peněz na nákupy na místě a cenu za dopravu v klidu vyřešit až doma,“ uvádí Adam Kolesa, CEO MALL Pay, a dodává: „MALL Pay chce být službou pro každého, kdo nakupuje online. A je jedno, jestli platí za zboží nebo jízdenky u dopravce. Všem zákazníkům chceme dát jistotu, že kromě komfortu v podobě odložené platby dostanou také něco navíc – třeba slevu na další nákup ve stejné výši, jako dostávají nejváženější zákazníci daného obchodu.“
MALL Pay i Leo Express očekávají, že zájem o nákup jízdenek prostřednictvím odložené platby bude před Vánoci velmi vysoký. Ve finančně nejnáročnějším období roku je mohou lidé využívat jak k cestám za příbuznými, tak k výletům a adventním nákupům v cizině.
„Leo Express nabízí spoje do oblíbených adventních destinací, jako je Krakov, Vídeň nebo Drážďany, kde si lidé mohou užít neopakovatelnou vánoční atmosféru. Díky našim moderním vlakům a autobusům se na místo navíc dostanou pohodlně a bez zbytečného stresu,“ říká Peter Köhler CEO Leo Express.
Více k nabídce zde: https://le.mallpay.cz/
O Skip Pay
Skip Pay je fintech, vlastněný rovným dílem MALL Group a bankou ČSOB. Jeho misí je vytvořit komplexní ekosystém služeb spojených s internetovými platbami. Je jedním z předních poskytovatelů takzvaných BNPL plateb (buy now - pay later), které jsou podle studie Global Payment Report nejrychleji rostoucí platební metodou v regionu. V současnosti je se Skip Pay možné nakupovat takřka na stovce českých e-shopů nebo online služeb, jako je MALL.cz, Vivantis, CZC.cz, Bezrealitky.cz, LeoExpress.cz nebo Patro.cz

Ke stažení

Tisková zpráva (.docx)