Rok ježdění po dálnicích zdarma – noví zákazníci Skip Pay dostanou dálniční známku a až 1 200 Kč třeba na benzín

17.01.2024

V letošním roce se má otevřít rekordních 118 kilometrů dálničních úseků – osmkrát více než loni. Aby si je motoristé mohli maximálně užít, Skip Pay svým novým zákazníkům nabízí roční dálniční známku v hodnotě 1 500 Kč zdarma a k tomu jim přidá cashback až 1 200 Kč v průběhu roku třeba na pohonné hmoty. A až známka v březnu zdraží? Noví zákazníci za ni zaplatí jen 800 Kč, 1 500 Kč jim doplatí Skip Pay. Navíc získají možnost odložit si platbu až 50 000 Kč o 50 dní zcela zdarma třeba při nákupu nových pneumatik nebo při nečekaném zvýšení nákladů na servis před STK.

Zákazníci, kteří si založí účet Plus od Skip Pay, získají roční dálniční známku v hodnotě 1 500 Kč. Stačí, když svou novou Skip Pay kartou, kterou k účtu dostanou, poprvé zaplatí právě za roční dálniční známku na portálu edalnice.cz. A pokud následujících 12 měsíců každý měsíc nakoupí prostřednictvím Skip Pay karty alespoň za 10 000 Kč, získají každý měsíc cashback 100 Kč. Všichni zákazníci ale s účtem Plus získají především možnost odložit si platby ve výši až 50 000 Kč zcela zdarma až o 50 dní, nebo o dalších 30 dní za férový poplatek. Navíc nemusí čekat, až jim karta přijde – virtuální kartu si zřídí online během pár minut, třeba právě ve chvíli, kdy se rozhodnou pořídit si dálniční známku.

„Na začátku roku je každý výdaj, kterému se vyhnete, dobrou zprávou. Ani ne měsíc zpátky lidé nakupovali dárky a už se pomalu blíží jarní prázdniny. A než se nadějete, bude čas přezout pneumatiky. Právě proto nabízíme motoristům takhle zkraje roku benefit v podobě dálniční známky zdarma. U aut s čtyřicetilitrovou nádrží za ušetřené peníze před další vyjížďkou natankujete ‚plnou‘, a když sečtete cashback 1 200 Kč v průběhu roku, vyjde to skoro na druhou nádrž,“ říká Tomáš Krásný, šéf marketingu Skip Pay. „Dálniční známka není nadstandard, ale něco, co potřebujete. Proto nám dává smysl nabízet ji právě k účtu s odloženou platbou – ten také slouží k bezpečnému a zodpovědnému nakupování zboží, které je rozumné koupit. Třeba právě ty pneumatiky, které můžete s odloženou platbou koupit za časově omezenou akční cenu hned, i když zrovna čekáte na výplatu.“

Podle údajů ministerstva dopravy v lednu a v únoru pravidelně vrcholí poptávka po ročních dálničních známkách – ročně se jich prodají přibližně 3 miliony, z toho 2,2 milionu v prvních dvou měsících. A letos o ně je zkraje roku ještě větší zájem. Čechy tlačí čas – od března totiž známky zdraží o 800 Kč. Skip Pay proto vychází novým zákazníkům vstříc – motoristům dá při založení účtu Plus dálniční známku zdarma. Ti tak mají o důvod víc vyzkoušet platební metodu, která jim umožní lepší regulaci cashflow, a především větší bezpečí při nákupu na e-shopech, ale i v kamenných obchodech na cestách do zahraničí.

„Zákazníci s účtem Plus na e-shopu objednají třeba nové autokoberce nebo střešní nosič na kola, nechají si zboží doručit, prověří kvalitu a přesvědčí se, že bude na jejich vozidlo pasovat, a až pak zaplatí. Zároveň Plus účet poskytuje benefity v podobě prodloužení záruky o rok déle, než stanoví zákon, a zároveň pojištění proti krádeži a rozbití na 1 rok zdarma, a to u většiny zboží nad 1 500 Kč – třeba smartphonu, který řidiči využívají pro GPS navigaci,“ dodává Tomáš Krásný. „Právě proto využívá stále více zákazníků svůj Plus účet jako hlavní platební nástroj namísto klasické platební karty. Účtenky za nákupy si mohou uložit přehledně v mobilní aplikaci, a i případnou reklamaci, vrácení zboží nebo nahlášení pojistné události mohou také vyřešit na pár kliknutí přímo v klientské zóně ve svém chytrém telefonu.“

Motoristé využívají benefity od Skip Pay už několik let – loni rovněž dostali dálniční známku, předloni zase čtvrt roku čerpali pohonné hmoty v Česku i okolních státech se slevou 10 %, a to v době, kdy ceny prudce vzrostly po začátku války na Ukrajině. To je při průměrné ujeté vzdálenosti 12 863 km za rok, jakou uvedl ČSÚ, potenciálních 322 kilometrů zdarma pro každého nového klienta Skip Pay. I letos pro ně má Skip Pay něco navíc.

Jak akce funguje?

 • Klienti si zdarma zřídí účet Plus, ke kterému dostanou platební kartu od Skip Pay.

 • Virtuální kartou mohou platit ihned, nemusí čekat na doručení fyzické karty.

 • Na webu edalnice.cz si objednají dálniční známku a zaplatí online Skip Pay kartou.

 • Skip Pay útratu zaeviduje a zlevní ji o 100 % její hodnoty.

 • Pokud klienti využijí akci až po březnovém zdražení na 2 300 Kč, Skip Pay jim útratu zlevní o 1 500 Kč.

Jak služba funguje?

 • Až 50 000 Kč na nákupy i nečekané výdaje.

 • Platba až 50 dní po nákupu, s dostatkem času na vyzkoušení zboží.

 • Za férový poplatek prodloužení splatnosti o dalších 30 dní.

 • Prodloužená záruka zdarma na 3 roky u většiny produktů nad 1 500 Kč.

 • Pojištění proti rozbití a krádeži zdarma téměř u všech nákupů nad 1 500 Kč.

 • Bezpečné placení, protože karta není propojená s bankovním účtem.

 • Výběry z bankomatů ČSOB a z bankomatů v zahraničí zdarma.

 • Archivace účtenek, vrácení zboží i nahlášení pojistné události – vše na jednom místě a na pár kliknutí.

Více informací o akci zde: Roční dálniční známka zdarma (skippay.cz)

O Skip Pay

Skip Pay je fintech, vlastněný rovným dílem MALL Group a bankou ČSOB. Jeho misí je vytvořit komplexní ekosystém služeb spojených s internetovými platbami. Je jedním z předních poskytovatelů takzvaných BNPL plateb (buy now - pay later), které jsou podle studie Global Payment Report nejrychleji rostoucí platební metodou v regionu. V současnosti je se Skip Pay možné nakupovat takřka na stovce českých e-shopů nebo online služeb, jako je MALL.cz, Vivantis, CZC.cz, Bezrealitky.cz, LeoExpress.cz nebo Patro.cz

Máte další otázky?

Chcete se dozvědět více o tom, jak Skip Pay funguje a jaké máme produkty? Přečtěte si nejčastější dotazy, nebo nám rovnou zavolejte. Rádi vám to povíme.

Časté dotazy