Skip Pay v předvánoční kampani odmění nové i stávající zákazníky, ti soutěží o pohádkový zájezd do Disneylandu

02.11.2023

Zatímco se ostatní značky předhánějí v akvizici, fintech Skip Pay od ČSOB se v předvánoční kampani zaměřil nejen na nové, ale i stávající klienty. Ve své interaktivní kampani jim totiž nabízí možnost soutěžit o dva letecké VIP zájezdy do pařížského Disneylandu. Novým klientům pak přibližuje odloženou platbu jako nástroj, se kterým mohou zvládnout konec roku a koncentrované výdaje s trochu větším klidem. Celá in-house kampaň je postavená na disneyovské grafice, pro níž získal Skip Pay grafickou licenci na využití ochranných známek.

S blížícím se vrcholem nákupní sezóny jak v e-commerce, tak i v kamenných obchodech spustil Skip Pay akvizičně-retenční kampaň, která právě vrcholí. Kampaň je interaktivní, tvůrci se rozhodli zapojit cílovou skupinu prostřednictvím soutěže. Noví i stávající uživatelé účtu Plus od Skip Pay, jehož součástí je Mastercard Skip Pay karta, kteří jejím prostřednictvím od 16. 10. do 11. 11. nakoupí alespoň 5× za 200 Kč, budou zařazeni do slosování o dva letecké zájezdy pro čtyři osoby do pařížského Disneylandu včetně ubytování, stravy, VIP programu a předplacené karty.

„Kampaň jsme vytvořili celou in-house. V rámci spolupráce se nám podařilo získat práva k užití grafických ochranných známek od studia Disney, díky čemuž je kampaň na současném trhu poskytovatelů platebních služeb unikátní – žádný jiný finanční subjekt v Česku letos tato práva nezískal. Na takové pracovní nástroje si zkrátka chcete sáhnout sami,“ říká Tomáš Krásný, šéf marketingu Skip Pay.

Akviziční složka kampaně je podpořena v online marketingových kanálech. Základ tvoří PPC (search, display) na Google, Seznamu a sociálních sítích (Facebook, Instagram), kde je podpořena vizibilita kampaně sponzorovanými příspěvky. Retenční složku zajišťuje propagace na webu Skip Pay, v zákaznické zóně, a také prostřednictvím e-mailingu, stories a push notifikacemi přímo v mobilní aplikaci Skip Pay.

Stejná pravidla pro všechny

Skip Pay si od kampaně slibuje rozšíření povědomí o BNPL i utužení vztahu s těmi, kteří již metodu využívají. V kampani umožňuje novým zákazníkům naučit se využívat možnosti bezpečného placení a výhody regulace cash flow. Zároveň investuje do stávajících zákazníků a dává jim tak o důvod víc zodpovědně využívat svůj účet Plus. I ti, kteří nevyhrají, totiž budou mít nadále možnost využívat benefity, které služba nabízí, výlet do Disneylandu tak v kampani funguje pouze jako bonus ke stávající službě.

„Plus účet nabízí zákazníkům lepší regulaci cash flow a bezpečí při placení u neznámých obchodníků. Zároveň poskytuje benefity v podobě prodloužení záruky o rok déle, než stanoví zákon, nebo třeba pojištění proti krádeži a rozbití zdarma, a to u většiny zboží nad 1 500 korun,“ dodává Tomáš Krásný. „Vlastně takovou akvizičně-retenční kampaň ‚jedeme‘ pořád – přinášíme klientům něco navíc při každém nákupu. Spolu s našimi dalšími BNPL službami tak posilujeme postavení spotřebitelů a přinášíme odpověď na výzvy ve světě online i offline placení.“

Jak služba funguje?

  • Získáte až 50 000 Kč na nákupy i nečekané výdaje.

  • Platíte až 50 dní po nákupu, takže máte spoustu času na vyzkoušení zboží.

  • Prodloužená záruka zdarma na 3 roky u většiny produktů nad 1 500 Kč.

  • Pojištění proti rozbití a krádeži zdarma téměř u všech nákupů nad 1 500 Kč.

  • Platíte bezpečněji, karta není propojená s vaším bankovním účtem.

  • Výběry z bankomatů ČSOB a z bankomatů v zahraničí zdarma.

  • Archivace účtenek, vrácení zboží i nahlášení pojistné události – vše na jednom místě a na pár kliknutí.

Více informací o kampani zde: Vyhrajte zájezd do Disneylandu® v Paříži (skippay.cz)

O Skip Pay

Skip Pay je fintech, vlastněný rovným dílem MALL Group a bankou ČSOB. Jeho misí je vytvořit komplexní ekosystém služeb spojených s internetovými platbami. Je jedním z předních poskytovatelů takzvaných BNPL plateb (buy now - pay later), které jsou podle studie Global Payment Report nejrychleji rostoucí platební metodou v regionu. V současnosti je se Skip Pay možné nakupovat takřka na stovce českých e-shopů nebo online služeb, jako je MALL.cz, Vivantis, CZC.cz, Bezrealitky.cz, LeoExpress.cz nebo Patro.cz

Máte další otázky?

Chcete se dozvědět více o tom, jak Skip Pay funguje a jaké máme produkty? Přečtěte si nejčastější dotazy, nebo nám rovnou zavolejte. Rádi vám to povíme.

Časté dotazy